O firmie

Ofirmie

Firma PROFIL z siedzibą w Luboniu koło Poznania istnieje w branży opakowań od 1992r. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą opakowań z folii LDPE, HDPE, MDPE, PP przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu.

W gamie naszych towarów odnaleźć można:

  1. woreczki foliowe;
  2. worki z wieszakiem;
  3. woreczki z taśmą;
  4. torebki foliowe z nadrukiem;
  5. opakowania foliowe z rączką;
  6. woreczki z fałdą denną;
  7. woreczki foliowe z otworami;
  8. mini woreczki z wieszaczkiem;
  9. i uwaga!!! - worki z wieszakiem z folii PP grubej o wysokiej przezroczystości ,które właściwościami i zastosowaniem spełniają rolę worków z PCV;

Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, posiadamy nowoczesne maszyny i duże moce przerobowe by zaspokoić różnorodne potrzeby naszych Klientów. Jakość oraz konkurencyjne ceny naszych produktów ,pozwoliły nam zdobyć trwałą pozycję na rynku.

Na czym polega atrakcyjność naszej oferty ?? - głównie na dobrych, konkurencyjnych cenach oraz na systematycznym opracowywaniu nowych wzorów torebek foliowych i ulepszaniu już istniejących. Pozwala to zaspokajać potrzeby Klientów z wielu branż, takich jak: tekstylna, spożywcza, przemysłowa.

Dziś jako jedna z czołowych firm z branży w kraju, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom najbardziej wyrafinowanego klienta.

Staramy się być zawsze w stałym kontakcie z klientem. Reagujemy na potrzeby klientów i cały asortyment dopasowujemy do ich wymogów.

Zachęcamy do zapoznania się z działem nasza oferta na woreczki foliowe i zapraszamy serdecznie do współpracy.