Język polski English Langue française Český jazyk
Home » O firmie
  • wysoka jakość oferowanych produktów
  • wytrzymałość zgrzewów
  • konkurencyjne ceny
  • wysyłka towaru na nasz koszt
  • dostawy na czas
Kontakt
Opakowanie foliowe

O firmie Profil

Firma PROFIL z siedzibą w Luboniu koło Poznania istnieje w branży opakowań od 1992r. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą opakowań z folii  LDPE, HDPE, MDPE, PP przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu.

W gamie naszych towarów odnaleźć można :

woreczki foliowe, worki  z wieszakiem, woreczki z taśmą, torebki foliowe z nadrukiem, opakowania foliowe z rączką, woreczki z fałdą denną ,woreczki foliowe z otworami, woreczki o zaokrąglonych krawędziach, mini woreczki z wieszaczkiem, i uwaga!!! -  worki z wieszakiem z folii PP grubej o wysokiej przezroczystości ,które właściwościami i zastosowaniem spełniają rolę worków z PCV.

 Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, posiadamy nowoczesne maszyny i duże moce przerobowe by zaspokoić różnorodne potrzeby naszych Klientów. Jakość oraz konkurencyjne ceny naszych produktów ,pozwoliły nam zdobyć trwałą pozycję na rynku.

Na czym polega atrakcyjność naszej oferty ??  -  głównie na dobrych,  konkurencyjnych cenach oraz  na systematycznym  opracowywaniu  nowych  wzorów torebek foliowych  i  ulepszaniu już istniejących.  Pozwala to zaspokajać potrzeby Klientów z wielu branż, takich jak: tekstylna, spożywcza, przemysłowa. Dziś jako jedna z czołowych firm z branży w kraju, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom najbardziej wyrafinowanego klienta.

Staramy się być zawsze w stałym kontakcie z klientem. Reagujemy na potrzeby klientów i cały asortyment dopasowujemy do ich wymogów.

Zachęcamy do zapoznania się z działem NASZA OFERTA  i zapraszamy serdecznie  do współpracy.

HomeO firmieNasza ofertaZapytanie ofertoweKontakt
Opakowania foliowe
PROFIL 62-030 Luboń k/Poznania, Poland ul. Armii Poznań 49
tel. +48 61 899-40-31 fax +48 61 813-99-14