Woreczki foliowe z napami (zatrzaskami)


Woreczki z praktycznymi napami w postaci plastikowych zatrzasków to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów woreczków foliowych do pakowania odzieży, kosmetyków, tekstyliów, artykułów dziecięcych, bielizny oraz wszelkich wyrobów, które można dowolnie wyjmować i wkładać do opakowania.

Praktyczne woreczki foliowe z napami

Woreczki wykonujemy z folii PP wysoko przezroczystej o grubości od 50 mikronów do 100 mikronów. Worek zakończony jest górną klapką, na której umieszczone są plastikowe napy (zatrzaski). To doskonały sposób zamykania, który uniemożliwia wypadanie towaru z opakowania przy jednoczesnej efektownej prezentacji kolorystyki i faktury produktu.

Worki przeznaczone są do pakowania artykułów pościelowych, firan, bielizny, odzieży, galanterii stołowej, art. biurowych czy dziecięcych. Woreczki foliowe z napami cechują się wyjątkową elastycznością i wytrzymałością, pozwalają na bezproblemowe wyjęcie produktu z opakowania bez uszkadzania go, co jest szczególnie ważne w przypadku artykułów dziecięcych i drobnych materiałów.

W ofercie dostępne również bardzo efektowne mini woreczki z wieszakiem zamykane na jeden nap – służą do pakowania niewielkich produktów, np. zabawek dziecięcych, biżuterii, kosmetyków. Doskonale sprawdzają się na stojakach i wieszakach sklepowych, gdzie ważna jest odpowiednia aranżacja sprzedaży.

Woreczki foliowe z napami (zatrzaskami)
Woreczki foliowe z napami (zatrzaskami)
Woreczki foliowe z napami (zatrzaskami)