WORECZKI FOLIOWE Z NADRUKIEM


Nadruki na woreczkach foliowych wykonane w technice fleksograficznej i metodą sitodruku to doskonały sposób na zwiększenie wizualizacji marki i utrwalenie jej w pamięci klientów. To także dobry nośnik reklamowy, mogący służyć prezentowaniu usług, produktów lub ofert – bez niepotrzebnego zakrywania zawartości opakowania lub wykorzystywania nieprzezroczystych torebek i pudełek.

Nadruk na woreczkach foliowych

Oferowane przez nas woreczki foliowe z nadrukiem wykorzystywane są m.in. w celach promocyjnych i marketingowych, jako opakowanie lub zabezpieczenie prezentów dla klientów, pracowników czy gości na imprezach okolicznościowych i firmowych.

Jako główne opakowanie produktów, woreczki z nadrukiem stosuje się przy pakowaniu pościeli, firan, odzieży, bielizny, różnych tekstyliów i innych produktów, których walory kolorystyczne oraz estetyczne powinny być widoczne dla potencjalnych kupujących. Nadruk może się znaleźć na różnych rodzajach worków, np. z napami, wieszaczkami, na workach z klapką i taśmą, a także na torbach marketowych.

Gwarantujemy wykonanie wysokiej jakości nadruku, odpornego na ścieranie oraz wilgoć.

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego – zapewniamy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień. Wykonujemy zarówno te standardowe, jak i nietypowe zamówienia. Minimalna wielkość pojedynczego zlecenia


Woreczki foliowe z nadrukiem
Woreczki foliowe z nadrukiem
Woreczki foliowe z nadrukiem