HW Woreczki Foliowe z Wieszakiem – z Folii PP


Doskonałe do prezentowania produktów na haczykach, stojakach i wieszakach sklepowych – woreczki foliowe z wieszakiem zakończone są praktycznym, elastycznym, dobrze trzymającym uchwytem. Są doskonałym rozwiązaniem dla wszelkich aranżacji wystaw sprzedażowych.

Praktyczne worki z wieszakiem

Woreczki wykonujemy z przezroczystej folii PP o grubości 50 – 100 mikronów, dzięki czemu przy znacznie niższej cenie, mają właściwości i zastosowanie zbliżone do worków z PCV.

Worek zakończony jest klapką do zamykania, na której umieszczona jest taśma dwustronnie samoprzylepna wielokrotnego użytku. Można wyjąć produkt  z worka i ponownie go zapakować bez uszkadzania opakowania.

Worki z wieszakiem przeznaczone są głównie do pakowania artykułów pościelowych, tekstyliów domowych, firan, obrusów, odzieży, pokrowców samochodowych, artykułów biurowych czy dziecięcych. Do cięższych produktów polecamy grubsze worki z dogrzewanym wieszakiem, które cechują się wyższą wytrzymałością na rozciąganie i obciążenie.

Opakowania typu HW charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, są odporne na wilgoć, zapobiegają dostawaniu się do wnętrza zanieczyszczeń, pozwalając jednocześnie właściwie zaprezentować kolorystykę i estetykę zapakowanego produktu. Istnieje możliwość wykonania nadruku na workach z wieszakami, dzięki czemu zwiększa się rozp


HW worki z wieszakiem z folii PP / 1
HW worki z wieszakiem z folii PP / 2
HW worki z wieszakiem z folii PP / 3
HW worki z wieszakiem z folii PP / 4